extranet - logowanie ustaw jako startową wyszukaj w serwisie mapa serwisu START ¤ FIRMA ¤ OFERTA ¤ PROMOCJE ¤ PORTFOLIO ¤ KONTAKT wersja polska English Deutsch  
  Lizard's Design - Trójmiasto; Gdańsk, Sopot, Gdynia...      
  ADRESY DLA STRON WWW « podstawa biznesu w internecie to optymalnie wybrany firmowy adres... ^ WYBIERZ DOBRY ADRES  
 

Domeny w podanych obok cenach dostępne są wyłącznie na potrzeby Klientów Lizard's Design zamawiających także hosting do wykonanego serwisu internetowego. Ceny z VAT, PROMOCYJNE - przy rejestracji do: 31.03.2010 - za pierwszy rok / za przedłużenie na kolejne lata; domeny w cenach rejestratora, rejestrowane są od razu na Klienta i pozostają jego wyłączną własnością.
Parkowanie na serwerach DNS i obsługa techniczna domeny gratis!

wolisz zarejestrować domenę sam, szukasz okazji za darmo?

 

DOMENY INTERNETOWE

Projektując nowe strony www możemy wybrać i zarejestrować dla Państwa najlepszą domenę internetową, dostępną jeszcze w puli wolnych nazw.

To tylko marketingowa iluzja, że właściwy wybór domeny nie wymaga żadnej wiedzy i każdy może zrobić to sam, w kilka minut - za darmo lub za złotówkę, w promocji.

W odróżnieniu od setek firm oferujących samoobsługową rejestrację domen - to my zajmiemy się wyborem optymalnej domeny dla Państwa firmy, jej rejestracją, konfiguracją, obsługą techniczną, kolejnymi przedłużeniami. Dysponujemy domenami z większości krajów świata:


Także jeśli posiadacie już Państwo własną domenę, zaparkujemy ją na naszych serwerach DNS tak, by kierowała na Państwa strony. Zajmiemy się obsługą administracyjną i techniczną, kolejnymi przedłużeniami.

Współpracujemy od dawna z najstarszym i jednym z największych polskich Rejestratorów Domen - możemy więc oferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny i pewność, że unikalny i wartościowy adres www Państwa Firmy - kluczowy element tożsamości biznesowej w globalnej sieci www - będzie funkcjonował prawidłowo i pozostanie bezpieczny.

   
 

Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia...

« ^ © 2004-2010 Lizard's Design