extranet - logowanie ustaw jako startową wyszukaj w serwisie mapa serwisu START ¤ FIRMA ¤ OFERTA ¤ PROMOCJE ¤ PORTFOLIO ¤ KONTAKT wersja polska English Deutsch  
  Lizard's Design - Trójmiasto; Gdańsk, Sopot, Gdynia...      
  PREZENTACJA NASZEJ FIRMY « Lizard's Design - webdesign & printdesign - poznajmy się lepiej... ^ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI  
 

Lizard's Design...

...nie zajmujemy się "robieniem stron internetowych", lecz wyposażaniem małych i średnich firm w kompletne, nowoczesne i wydajne narzędzia do prowadzenia biznesu przy pomocy internetu.
Efektywnej prezentacji firmy, reklamy i promocji jej oferty, sprawnej komunikacji z partnerami i klientami, budowania marki i pozycji na rynku

...i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy !

 

NASZ WARSZTAT

  • Pracujemy z pasją i przyjemnością, ale i z głową - zwracamy uwagę zarówno na formę, jak i treść. Nasze projekty są atrakcyjne wizualnie, estetycznie wykonane, ale też bardzo starannie przemyślane, zaprojektowane i przetestowane.
  • Nie tworzymy "sztuki dla sztuki" - nigdy nie tracimy z oczu głównego celu jakim jest funkcjonalność i efekty, konkretne korzyści które ma przynosić firmowy serwis internetowy.
  • Śledzimy najnowsze trendy w branży, ale nie stosujemy ich bezkrytycznie. Nie uznajemy zasady, że teraz coś "się robi" w taki czy inny sposób - wybieramy najlepsze rozwiązania w konkretnej sytuacji i dla konkretnego Klienta.
  • Projektujemy serwisy które równie dobrze wyglądają w każdej rozdzielczości i każdej (respektującej obowiązujące na całym świecie standardy) przeglądarce - teraz i w przyszłości. Tworzymy produkty nie tylko na dziś i jutro, ale na lata.
  • Zawsze staramy się osiągnąć założoną funkcjonalność w możliwie najprostszy technicznie sposób, nawet jeśli jest dla nas bardziej pracochłonny. Wiemy, że im coś jest bardziej skomplikowane - tym potencjalnie bardziej zawodne, więcej jest miejsc gdzie coś może zadziałać nieprawidłowo.
  • Unikamy zbędnych "fajerwerków", które niczego w praktyce nie wnoszą, a mogą powodować problemy w różnych sytuacjach (różne przeglądarki, systemy operacyjne, rozdzielczości ekranu, ustawienia użytkownika) - nie musimy czarować Klientów tanimi sztuczkami ;).
  • Nie przepadamy za "masówką", stosujemy z umiarem narzędzia do automatyzacji pracy - dzięki temu każdy z naszych projektów ma swój indywidualny, niepowtarzalny charakter, a tworząc czysty, poprawny kod stron - zyskujemy nad nim pełną kontrolę.
  • Stale się rozwijamy, uczymy nowych rzeczy, poznajemy nowe technologie, chętnie eksperymentujemy szukając najlepszych rozwiązań - ale nigdy na Klientach - mamy do tego platformy i aplikacje testowe :).
   
 

Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia...

« ^ © 2004-2010 Lizard's Design