extranet - logowanie ustaw jako startową wyszukaj w serwisie mapa serwisu START ¤ FIRMA ¤ OFERTA ¤ PROMOCJE ¤ PORTFOLIO ¤ KONTAKT wersja polska English Deutsch  
  Lizard's Design - Trójmiasto; Gdańsk, Sopot, Gdynia...      
  TANIE PAKIETY HOSTINGOWE « szybki i pewny serwer www, wraz z kompletem niezbędnych usług... ^ SERWERY INTERNETOWE  
 

przekonaj się, że także Ciebie stać na biznesowy standard...

Uważasz że 2,50-9,00 zł miesięcznie za adres internetowy i pocztowy we własnej, firmowej domenie to jednak zbyt dużo? — sprawdź sam »

...Że nie stać Cię na korzystanie z dobrego, komercyjnego hostingu (serwera dla stron internetowych) za 5,00-15,00 zł / miesięcznie?
No cóż... taniej już nie będzie :)

 

NASZE SERWERY

DataCenter, na którego serwerach umieszczone są fizycznie Państwa serwisy internetowe, znajduje się w 5 lokalizacjach w Amsterdamie, połączonych wydzielonym, wysokowydajnym traktem światłowodowym.

Wyposażone są w nowoczesne i wszechstronne zabezpieczenia; stale monitorowane, klimatyzowane pomieszczenia, systemy kontroli dostępu i ochrony fizycznej, zabezpieczenia p-pożarowe, zdublowane zasilanie, własne niezależne generatory, system centralnego backupu.

Korzystają z najwyższej klasy sprzętu (routery, switche, firewalle, serwery, osprzęt) tak znanych i cenionych na świecie firm jak Cisco, Dell i Sun. Równie ważne są zaawansowane systemy stałego monitorowania bezpieczeństwa i poprawnej pracy całej sieci.

Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów czuwa nad pracą sieci i systemów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku - by w razie potrzeby usunąć natychmiast ewentualne usterki.

DataCenter połączone jest z internetem poprzez największe europejskie sieci i punkty wymiany ruchu (Amsterdam, Bruksela, Londyn, Frankfurt, Wiedeń, Sztokholm, Zurych, Praga, Madryt) i Nowy Jork, przy użyciu protokołu BGP-4, zapewniającego automatyczny wybór najlepszej i najszybszej z możliwych trasy przesyłania sygnału.

Połączenie z Polską realizowane jest przez węzeł wymiany ruchu IP PLIX w Warszawie, będący 10. co do wielkości punktem wymiany w Europie.

Czas dostępu z Polski (ping) wynosi ok. 35-60 milisekund i niewiele odbiega od osiągów najlepszych krajowych serwerowni (ok. 20-50 ms), bijąc na głowę popularne, tanie serwerownie w USA (ok. 120-200+ ms).

Stopień sprawności i niezawodności tej infrastruktury potwierdza wysoki współczynnik dostępności usług (tzw. uptime) i nasze własne, kilkuletnie doświadczenia.

   
 

Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia...

« ^ © 2004-2010 Lizard's Design