extranet - logowanie ustaw jako startową wyszukaj w serwisie mapa serwisu START ¤ FIRMA ¤ OFERTA ¤ PROMOCJE ¤ PORTFOLIO ¤ KONTAKT wersja polska English Deutsch  
  Lizard's Design - Trójmiasto; Gdańsk, Sopot, Gdynia...      
  STRONY I SERWISY WWW « tylko naprawdę fachowy wykonawca może zapewnić Ci sukces... ^ PROJEKTOWANIE STRON  
 

wszystko czego potrzebujesz, w jednym miejscu - od A do Z

...nie zajmujemy się "robieniem stron internetowych", lecz wyposażaniem małych i średnich firm w kompletne, nowoczesne i wydajne narzędzia do prowadzenia biznesu przy pomocy internetu.

Efektywnej prezentacji firmy, reklamy i promocji jej oferty, sprawnej komunikacji z partnerami i klientami, budowania marki i pozycji na rynku
...i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy !

sprawdź, co naprawdę Ci się opłaci - wybierz właściwie...

Profesjonalny konsultant handlowy profesjonalnej firmy roztoczył przed Tobą świetlane perspektywy rozwoju Twojej Firmy dzięki internetowi, dodając na końcu że zapłacisz za to "tylko" od kilku tysięcy w górę...

OK, jeśli za tą cenę kupisz naprawdę dobry i skuteczny produkt, skrojony na miarę i ściśle dopasowany do Twoich potrzeb - inaczej może się okazać, że płacisz tylko za elegancki garnitur konsultanta, jego drogi długopis, markowego laptopa, dobry samochód...

 

PROJEKTOWANIE WWW - WYKONANIE SERWISU

Profesjonalne przygotowanie i prowadzenie firmowej strony www wymaga interdyscyplinarnej wiedzy, wszechstronnych umiejętności i doświadczenia, specjalistycznych narzędzi, systematycznej pracy.

Oczywiście, Klient Lizard's Design nie musi robić wszystkiego sam, angażować swoich pracowników, tracić cennego czasu, improwizować - ryzykując popełnienie kosztownych i często nieodwracalnych błędów.

Zapewniamy Państwu pełny i kompetentny serwis zarówno na etapie przygotowania, zaprojektowania i wykonania, dalszej rozbudowy funkcjonalności firmowego serwisu internetowego, jak i późniejszych działań promocyjnych z nim związanych.

Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie; zależnie od jego potrzeb i oczekiwań dobierane są właściwe składniki, sposób prezentacji treści, system nawigacji i funkcjonalność projektowanego serwisu www.

Jednocześnie, wyjątkowa elastyczność oferty Lizard's Design pozwala Klientowi swobodnie wybrać - które prace zechce wykonać we własnym zakresie, jakie materiały może dostarczyć w gotowej formie, a jaki zakres prac zdecyduje się powierzyć nam - wybierając:

  • fullserwis - dający maksimum korzyści, wygody i pewności, oszczędność czasu i większe zyski - linia BUSINESS.
  • lub wariant minimalizujący koszty, tanie strony - linia STANDARD

W cenę wykonania serwisu www wliczona jest też pomoc przy rejestracji lub dokonanie rejestracji wybranej domeny internetowej.

Zapewniamy także hosting - serwer internetowy dla Państwa stron www wraz z kompletem niezbędnych usług - z atrakcyjnym, stałym rabatem dla naszych Klientów.

   
 

Trójmiasto: Gdańsk, Sopot, Gdynia...

« ^ © 2004-2010 Lizard's Design